Skip to content

Namens Stichting het Gehandicapte Kind willen we jullie op de hoogte brengen van een bijzondere actie!

Stichting het Gehandicapte Kind bestaat in 2025 75 jaar en in samenwerking met de Efteling worden er dit jubileumjaar 12 speciale Samenspeeldagen voor kinderen met en zonder handicap in het park georganiseerd. Deel je droom en ga samen naar de Efteling!

Deze speeldagen zijn speciaal bedoeld om kinderen met en zonder handicap samen te laten spelen. Kinderen met een handicap krijgen de regie in eigen handen. Zij mogen zelf bepalen welke vriendjes of buurtgenootjes zij willen uitnodigen om deze bijzondere dag samen te beleven en hun droom uit te laten komen. Zo ontstaan mooie ontmoetingen en dragen we bij aan (nieuwe) vriendschappen met een langdurend effect!

Bij het invullen van de droom dan ook graag invullen met welke combinatie van kinderen mét en zonder beperking jullie naar de Efteling willen komen en waarom.

Uit alle aanmeldingen kiest Stichting het Gehandicapte Kind de kinderen uit die samen met vijf anderen een bijzondere dag in de Efteling mogen beleven.

Klik op de droomvideo en waan je vast in de Efteling! Via deze aanmeldlink lees je meer over de speciale Samenspeeldagen en hoe je een droom in kunt dienen om kans te maken op zo’n bijzondere dag uit. We hopen dat veel kinderen zich aanmelden en er (nog) meer mooie ontmoetingen tussen kinderen met en zonder handicap mogen worden gerealiseerd!

Back To Top